26 lutego 2024

Dlaczego warto postawić na pierścionki z cyrkoniami

Więcej informacji o pierścionkach z cyrkoniami

Cyrkonia to jeden z najczęściej wybieranych w jubilerstwie syntetycznych kamieni. Oczywiście nie jest tak bez powodu – cyrkonia świetnie wygląda i jest bardzo solidna, a przy tym mniej kosztowna od naturalnych kamieni. Jak sama nazwa wskazuje, cyrkonia produkowana jest z cyrkonu, który obrabia się z itrem lub wapniem. Znajdziemy ją w najróżniejszych ozdobach – czyli wisiorkach czy przypinkach, jednak największym uznaniem cieszą się pierścionki z cyrkoniami. Czemu warto je wybrać? Gdzie najlepiej kupić pierścionki z cyrkoniami?

Pierścionki z cyrkoniami – z czego zrobione?

Cyrkonie doskonale komponują się z rozmaitymi metalami, ale najlepiej prezentują się w ozdób wykonanych ze srebra. Właściwości cyrkonii sprawiają, iż uwydatniają one wygląd srebra oraz umożliwiają wykonanie ozdoby, która przy luksusowym wyglądzie okaże się stosunkowo niedroga – dlatego przez klientów z mniej zasobnym portfelem są często wybierane jako pierścionki zaręczynowe. Z uwagi na niskie ceny ich kupna, pierścionki z cyrkoniami są często zakładane na co dzień – ich możliwe zagubienie nie będzie wielką tragedią.

Poszukiwania pierścionków z cyrkoniami

Na rynku dostępnych jest mnóstwo wzorów pierścionków z cyrkoniami. Przed wyborem konkretnego modelu dobrze więc sprawdzić, jakie wzory oferują nam różne sklepy i dopiero wtedy kupić ten, który najbardziej przypadnie nam do gustu. Sprawę uprościmy stawiając na zakupy w internecie – ustrzeżemy się w ten sposób niepotrzebnych spacerów po mieście.