26 lutego 2024
srebrna biżuteria, biżuteria srebrna sklep internetowy

Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Jest z człowiekiem od wieków i mimo dostępności wielu innowacyjnych projektów, naprawdę mało ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa identyczną rolę – jest swego typu ozdobą człowieka, a także pozwala na oddanie swojego charakteru. Nic zatem zaskakującego, iż biżuterię tak samo chętnie zakładają kobiety oraz panowie, dzieci i ich rodzice, ludzie z różnych klas społecznych. Niezależnie od tego, które projekty lubimy, niemal za każdym razem biżuteria jest produkowana z podobnych surowców – zazwyczaj ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria jest tak często kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, by wytrzymały przynajmniej kilka dekad?

Czemu warto postawić na srebrną biżuterię?

Najważniejszym plusem srebrnej biżuterii okazuje się bez wątpienia fakt, że jej stosowanie daje szansę uniknąć różnych dolegliwości. Srebro jest antyseptyczne, więc noszenie srebrnej biżuterii jest zalecane osobom, które niedawno przekłuły ciało. Nie możemy nie wspomnieć też o jego atrakcyjności, która idzie w parze z dość niewielkimi cenami.

Konserwacja srebrnej biżuterii

Srebro posłuży wiele czasu, jednak należy odpowiednio o nie zadbać. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – nietrudno ją porysować albo uszkodzić w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria musi też być czyszczona w wodzie z denaturatem lub sokiem z cytryny. Trzeba przechowywać ją w szkatułce z delikatną wyściółką – unikniemy wówczas zarysowań.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]