19 kwietnia 2024

Klasyczne czy z oczkiem – wybieramy srebrne pierścionki

Więcej informacji o pierścionkach

Srebrne pierścionki to znak ponadczasowej wytworności. Dodatki wyprodukowane z tego niezwykłego metalu powinna mieć w swojej kolekcji każda dbająca o siebie Polka. Sprawdźmy więc, czym charakteryzują się te szykowne elementy, stanowiące najlepszą dekorację kobiecej ręki.

Srebrne pierścionki – które są najbardziej solidne?

Najbardziej uniwersalna próba srebra to 999, ale takie srebro staje się surowcem plastycznym, nieodpornym na wszelkie urazy mechaniczne i jako biżuteria może łatwo ulec zniszczeniu. W sklepach znajdziemy więc najchętniej wybierane przez kobiety srebrne pierścionki tworzone ze srebra 925. Możemy zdecydować się na pierścionek klasyczny lub odrobinę zaszaleć. Te najpiękniejsze wysadzane są opalami, perłami, koralem, jak również brylantami. Zaletą ozdób wyprodukowanych ze srebra jest opcja – w razie potrzeby – zredukowania lub rozszerzenia ich wielkości, czym zajmują się specjalistyczne zakłady złotnicze. Pamiętajmy również o częstym czyszczeniu pierścionków, żeby wyglądały idealnie jak najdłużej.

Czy w sklepach internetowych dostaniemy klasyczne srebrne pierścionki?

W każdym zakładzie jubilerskim dostaniemy szlachetną biżuterię. Zamiast jednak tracić całą wypłatę w tradycyjnych salonach, opłaca się poszperać też w Internecie, gdzie koszty są nawet o 20% niższe. Dostaniemy tutaj srebrne pierścionki w zróżnicowanych rozmiarach, ozdobione szykownymi kamieniami. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, a w razie potrzeby mamy prawo oddać paczkę z powrotem. Takie sklepy w Internecie to duży wybór i mnóstwo zabawy dla każdej kobiety.