26 lutego 2024

Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Dowiedz się, gdzie zamówić kolczyki

Jednymi z najczęściej nabywanych przez panie akcesoriów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Pasują na każdą okoliczność – niezwykle uroczystą i mniej oficjalną. Przekonajmy się w czym leży tajemnica, że są tak często wybierane i gdzie możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych kształtach. Najbardziej „trendy” są subtelne sztyfty, które sprawdzą się na każdą okazję, są skromne, jak również stylowe. Równie popularne są wiszące kolczyki, które wspaniale podkreślają sylwetkę. Są okraszone naturalnymi klejnotami albo zupełnie klasyczne. Błyskotki zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co zazwyczaj występuje w przypadku błyskotek z metali nieszlachetnych. Kupując kolczyki popatrzmy na próbę oraz technologię ich wykończenia – najbardziej oryginalne uzyskano techniką przyciemniania.

Zadbaj o swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki należy dokładnie oczyszczać i systematycznie eliminować wszystkie zanieczyszczenia, żeby ciągle wyglądały perfekcyjnie. Należy odkurzać je co jakiś czas miękką gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalne środki czyszczące, a przeznaczone na ważne wydarzenia kolczyki chować w szczelnych pokrowcach. Nie sprawdzajmy natomiast starych technik pielęgnacji, takich jak pasta do zębów czy sól. Tego typu preparaty niezwykle niszczą elastyczną powłokę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór biżuterii jest na pewno w sklepach internetowych, które oferują błyskawiczny dowóz do domu i rozmaite promocje. Ponadto zakupy internetowe to nieprawdopodobny komfort, który na pewno docenią przede wszystkim zapracowane Polki.