26 lutego 2024

Kolczyki z cyrkoniami – najmodniejszy dodatek

Szukasz kolczyków z cyrkoniami? Skieruj się na ten adres.

Doskonałym podarunkiem dla każdej Polki są kolczyki z cyrkoniami. Tego rodzaju świecidełka doskonale harmonizują się z pierścionkami wykonanymi ze srebra. Zobaczmy zatem, jak selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami to wymarzony prezent

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka kamienie szlachetne, mające znakomite właściwości optyczne. Połyskują w słońcu szlachetnym lśnieniem, są fachowo wyszlifowane oraz bezbarwne. Mogą wspaniale imitować drogocenne kryształy, wykorzystywane są zatem jako element biżuteryjny. Na rynku dostaniemy także zabarwione rodzaje cyrkonii – dzięki dodaniu stosownych komponentów można stworzyć następujące kolory: błękitny, czerwony, zielony, orzechowy. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, ponieważ nadają się na każdą okazję – jako prezent z okazji rocznicy ślubu lub świąt Bożego Narodzenia.

Szlachetna biżuteria i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie stosuje się cyrkonie, przede wszystkim razem ze srebrem. Te piękne ozdoby są twarde i niewrażliwe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że znakomicie pasują do srebrnych pierścionków, tzw. nausznic, jak również zawieszek. Gdzie możemy zaopatrzyć się w biżuterię z cyrkoniami? Szeroki asortyment oferują sklepy on-line, gdzie możemy zobaczyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i obrączki w zróżnicowanych wersjach i konkurencyjnych cenach. Wystarczy parę kliknięć i mamy wyśnioną i modną biżuterię. Polki często wybierają proste kolczyki, jak również te bogato dekorowane.