26 lutego 2024

Wisiorki srebrne

Skieruj się tutaj, aby kupić wisiorki srebrne.

Magia wisiorków

Noszenie oryginalnej biżuterii docenia chyba każda kobieta. Niezależnie od okazji warto mieć zwracający uwagę element biżuterii. Co więcej chciałoby się by było to coś innego za każdym razem. Niestety nie każda z nas może zafundować sobie komfort kupowania dużej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem co innego, wisiorki z pewnością Ci to ułatwią.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek może być zawieszony przy samej szyi albo niżej na dekolcie – wszystko zależy od długości łańcuszka. Może to całkowicie odmienić wygląd całości ozdoby.

Uwagę warto zwrócić również na grubość dobieranego łańcuszka i materiał, z jakiego został wykonany. Zdecydować się możemy na łańcuszek ze srebra, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności Twojej biżuterii może dodać nietypowy kształt samego wisiorka. Spotyka się je w formach klasycznych (koła, łzy, rąbu etc), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z bajek.

Szeroki wybór istnieje także jeśli rozmawiamy o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]