19 kwietnia 2024

Nowoczesne pokrycia dachowe to dobry wybór dla inwestora – kto je produkuje?

Producent blachodachówki - kompletną ofertę poznasz pod tym linkiem.

Zakładane przez dziesiątki lat standardowe dachówki ceramiczne czy betonowe powtórnie ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym z blachy. Liczne zalety tych drugich przyczyniły się do tego, że są one najlepszym rozwiązaniem nie tylko dla końcowego odbiorcy, ale również dla inwestorów.

Prosta instalacja i swoboda dopasowania do dowolnej konstrukcji dachu – nowoczesne blachodachówki

Blachodachówki zdobywają rynek budowlany z wielu przyczyn. Po pierwsze są zauważalnie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co mniej obciąża strukturę dachui zarazem ułatwia przewóz i rozładunek tych modułów. Kształt profilu pokryć dachowych z blachy powoduje, że ich montaż jest nie tylko nieskomplikowany, ale i mniej czasochłonny w porównaniu do założenia dachówek ceramicznych, które są o wiele mniejsze, przez co ich precyzyjne rozłożenie zajmuje z reguły o wiele więcej czasu. Następną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do praktycznie każdej, nawet niezwykle skomplikowanej, struktury dachu, gdyż blachodachówkę można bez trudu wyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe rewelacyjnie się prezentują zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i perfekcyjnie komponuje się ze starymi obiektami, zwłaszcza, iż bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki wyróżniają się również większą szczelnością. Poza tym łatwo je doczyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i spłukanie wodą, a w przypadku bardziej opornych zabrudzeń – środek do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – rodzimy producent blachodachówek

Aby kupić pokrycia dachowe najwyższej jakości nie trzeba daleko się rozglądać. Na rodzimym rynku od trzech dziesięcioleci działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się szeroki wybór blachodachówek, paneli dachowych i blach trapezowych. Wyroby te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych producenta, działających na terenie czterech województw południowo-wschodniej Polski: podkarpackiego, świętokrzyskiego, małopolskiego oraz lubelskiego. Chlubą REGAMET są pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się wysoką odpornością na powstawanie zarysowań, uszkodzenia mechaniczne, jak również korozję. Regamet troszczy się wszechstronną obsługę klienta, z tej przyczyny oprócz własnych produktów oferuje dodatkowo akcesoria dachowe (przykładowo włazy dachowe czy obróbki blacharskie), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych renomowanych producentów.

Nasza lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08