19 kwietnia 2024

Działanie aparatu do fali uderzeniowej

Fala uderzeniowa cena. Zdobądź więcej wiadomości.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga wyleczyć schorzenia różnego rodzaju. Jak jest stosowana i dlaczego ?

Gdzie wykorzystywany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie używana w rehabilitacji, kosmetologii, ortopedii, medycynie sportowej, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się wysoką efektywnością w walce z różnorodnymi dolegliwościami. Współczesne urządzenia do fali uderzeniowej niezwykle precyzyjnie aplikują impulsy, dzięki czemu terapia przynosi wyjątkowo dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej działają między innymi w przypadku chorób powiązanych z narządami ruchu, jak bóle kręgosłupa, bóle nadgarstka, zespół bolesnego barku czy ostroga piętowa. Aparat do fali uderzeniowej może być używany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez fizjoterapeutów i kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – wysoka efektywność

Używane współcześnie urządzenia wykorzystujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa odrębne kanały oraz aplikatory, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie leczenia u dwóch pacjentów jednocześnie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie pobudzają zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co umożliwia zmniejszenie sygnałów bólowych u chorych cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej przynosi ulgę w 70-80% przypadków.

Nasza lokalizacja:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]