19 kwietnia 2024

Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Potrzebujesz fachowej pomocy psychologa w UK? Zajrzyj na https://psychoterapia-uk.pl.

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy chętnie zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Obecnie powodu Brexitu fala emigracyjna wyhamowała, jednak ciągle nie brak chętnych do pracy lub rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii może tworzyć wiele problemów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy profesjonalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego udać?

Pobyt na emigracji i mające z tym związek odseparowanie od bliskich, jak również zatrudnienie w obcym państwa, rodzą mnóstwo komplikacji, którym naprawdę ciężko jest podołać. Separacja z bliskimi często wywołuje bardzo duży stres. Do tego w wielu wypadkach dochodzą także kłopoty z nawiązaniem znajomości ze współpracownikami czy w ogóle z dostaniem pracy. Bariera językowa, która do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, iż w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od kolegów , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Odruchy tego rodzaju wyjątkowo ciężko jest poskromić bez pomocy psychologicznej. Z tego powodu nie trzeba bać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Sesja z psychologiem jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda rozmowa?

Każda rozmowa ze specjalistą przeprowadzana jest w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy bać się, że informacje , które zostały przekazane podczas rozmowy zostaną przekazane osobie postronnej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie powinno się skrywać swoich problemów oraz słabości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, jak uporać się ze stresem, jak również pokazuje jak rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Konsultacja prowadzona jest w języku polskim, co sprawia, że przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba, która przychodzi z problemem nie musi wszak obawiać się tego, czy będzie zrozumiana i czy sama dobrze zrozumie to, co mówi do niej specjalista.

Nasza lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339