5 grudnia 2023

Motoreduktory, serwonapędy, silniki DC i BLDC – poznaj ich dostawcę

Dostawca silników elektrycznych - dowiedzcie się co może wam zaoferować.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz powszechne wykorzystanie robotyki w wielu sferach przemysłu, narzuca sięgnięcie po efektywne rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Rodzima firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. dokładne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od najlepszych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych

Działająca od ponad dekady na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (AC, DC i BLDC), przekładni falowych i planetarnych oraz silników prądu stałego produkowanych z materiałów wysokiej jakości przez najlepszych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy szczycące się ogromną solidnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie między innymi w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy układów służących do automatyzacji intralogistyki, a za sprawą możliwości ich użytkowania w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w kriogenice, kosmonautyce i lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, szeroką obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, narażeniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje, jak również przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%).

Firma Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH i Bodine Electric Company.

Nasza lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]