5 grudnia 2023

Agencja reklamowa – obsługa kampanii tradycyjnych i social media

Co powinno się wiedzieć o Kraków agencja reklamowa?

Działania reklamowe powinny stanowić ważny element budowania rozpoznawalności przedsiębiorstwa niezależnie od tego czy jesteśmy usługodawcą, dystrybutorem czy wytwórcą. Duże przedsiębiorstwa oraz korporacje stać na utworzenie i utrzymanie swoich działów ds. marketingu, natomiast niewielkie firmy, które rzadko decydują się na akcje promocyjne, zazwyczaj szukają wsparcia u agencji reklamowych.

Agencja reklamowa – ekipa specjalistów pomoże Ci dotrzeć do klienta

Agencja marketingowa to ekipa kreatywnych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, mających szereg kwalifikacji z zakresu branży reklamowej. Poprzez zatrudnianie ekspertów świetnie orientujących się zarówno w zakresie tradycyjnych mediów, kampanii reklamowych w sieci (kanały social media, filmy i animacje viralowe), jak i grafiki (również przygotowanie do druku), agencja marketingowa zapewnia klientom całościową obsługę. Nowe przedsiębiorstwa mogą liczyć na stworzenie kompletnej identyfikacji wizualnej razem z księgą logotypu i wzorami akcydensów (obwoluty, papier firmowy czy wizytówki), a te które posiadają już swoje logo mają pewność, że zostanie ono prawidłowo użyte podczas projektowania materiałów promocyjnych – billboardów, stoisk targowych, folderów lub plakatów. Agencja marketingowa pomoże też stworzyć przyciągające, unikalne wpisy na stronę www firmy, a także opracuje strategię interakcji z odbiorcami poprzez modne media społecznościowe, jak np. Twitter, Facebook czy Instagram.

Kiedy należy rozważyć współpracę z agencją marketingowa?

Usługi świadczone przez agencje reklamowe kierowane są głównie do przedsiębiorstw, które nie mają własnego działu promocji. Jakkolwiek nie oznacza to, iż to wyłączny model kooperacji. Praca agencji często polega na udzieleniu wsparcia istniejącemu już w firmie działowi zajmującemu się promocją. Jeśli zatem nie ma on praktyki w organizacji spotkań z klientami, targów bądź sympozjów wymagających zazwyczaj wielopoziomowego planowania, takie zadania można zlecić zewnętrznej agencji marketingowej. Może ona również posłużyć za narzędzie pomagające w budowie kompetentnej oraz harmonijnej ekipy pracowników – wystarczy zlecić jej opracowanie planu kursów albo zaplanowanie imprezy integracyjnej. Na rynku funkcjonują setki agencji marketingowych, trzeba jednak decydować się na współpracę z tymi, które gwarantują dostęp do szerokiego zespołu kompetentnych ekspertów. Pozwala to na delegowanie wszystkich działań marketingowych jednej agencji, a co za tym idzie – większą kontrolę nad wizerunkiem marki i integralnością kampanii.

Nasza lokalizacja:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]