26 lutego 2024

Hurtownia gadżetów reklamowych – więcej niż tylko koszulki z nadrukiem

Biznes nie poradzi sobie bez działań promocyjnych. Współczesna reklama ma rozmaite formaty: umieszcza się ją w internecie, w tym na portalach społecznościowych, oraz w prasie. Jednakże w dalszym ciągu nie rezygnuje się z tradycyjnych nośników reklamy, m.in. z kalendarzy czy plakatów. Wykorzystuje się też jeszcze jeden typ działań marketingowych, który potencjalni odbiorcy niezmiernie lubią – promocję poprzez gadżety reklamowe.

Gadżety reklamowe – konsument zapamięta logotyp firmy

W przeciwieństwie do innych form promocji, różnego typu gadżety są materialnym przedmiotem, który często jest bardzo funkcjonalny, dlatego użytkowany jest dłużej. To z kolei sprawia, iż konsumenci i nasi potencjalni kontrahenci bardzo je lubią. Trudno wskazać osobę, która odmówi przyjęcia w kancelarii bądź w banku parasolki lub ołówka. Są to bowiem przedmioty, które zawsze wypada mieć w pogotowiu. A co kluczowe – taki przedmiot jest darmowy! Tymczasem używając raz za razem dany gadżet, klient przez cały czas widzi hasło reklamowe marki, od której go otrzymał, co sprawia, że z czasem staje się ona dla niego bliższa.

Hurtownia gadżetów reklamowych – co w swoim asortymencie?

Sitodruk, czyli jedna z popularniejszych metod, które wykorzystuje się przy personalizacji gadżetów reklamowych, pozwala na nadruk zarówno na powierzchniach drewnianych, tworzywach sztucznych, jak i tkaninie. Najczęściej zamawianym gadżetem tekstylnym, jest oczywiście odzież promocyjna – zwykle wykonuje się nadruki na koszulkach, a w ostatnich latach również na czapkach, polarach oraz kurtkach. Poza tym można wydrukować logo na ręczniku, torbie jutowej i etui na klucze. Jeśli poszukujemy ogromnego asortymentu przedmiotów do nadruku, warto przejrzeć ofertę hurtowni odzieży reklamowej. Za jednym zamachem można wtedy kupić nie tylko koszulki i inną odzież z nadrukiem, ale również m.in kubki, latarki bądź etui na tablet, co uprości przygotowanie każdej kampanii marketingowej.