26 lutego 2024

Jak rekomendowany fotograf Google pomoże w promocji firmy?

Więcej o pracy fotografa Google.

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi, a następnie dodanie spaceru w wizytówce Google. Opcja wirtualnego przejścia się po firmie przysporzy wielu nowych klientów i zwiększy dochody naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był najwyższej jakości, należy wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego przygotowania.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest zalecana przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, a także wykonania zdjęć, które zostaną dodane w wizytówce Google. To nie jest fotograf zatrudniony w Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google, a więc charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem. By uzyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi zamieścić co najmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (według kryteriów Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą ubiegać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Dlaczego należy postawić na rekomendowanego fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego należy zdecydować się na fotografa Google, jest jego niezaprzeczalny profesjonalizm. Osoba, która spełniła wymogi Google pod kątem jakości fotografii, na pewno zdoła sporządzić wirtualne spacery Google Street View czy rewelacyjne panoramy 360. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy błędnie zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna również zasady wykonywania takich fotografii i samo zlecenie zrealizuje sumiennie. Fotograf zalecany przez Google wspiera także firmy korzystające z jego oferty i może to być początek konstruktywnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Fotograf Google oferuje też nieraz więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w procesie tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na inne serwisy takie jak YouTube lub Facebook, doradzić nam podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, jak również pomóc w jej weryfikacji – co jest ogromnym atutem.

Gdzie szukać fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, m.in. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po wybraniu lokalizacji otrzymamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może również legitymować się wyjątkowym logo, które sygnalizuje, iż dysponuje on odpowiednimi kwalifikacjami i jest zawodowcem w obszarze wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]