26 lutego 2024

Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

Pozycjonowanie Krakow - zajrzyj w to miejsce po więcej informacji o tej usłudze.

Wszechobecność internetu oraz prostota wykorzystania go do znalezienia potrzebnych usług i produktów spowodowała, że każda marka pragnie obecnie być zauważalną w sieci. Rzecz jasna, samo założenie strony www nie zagwarantuje, iż nowi klienci nas znajdą – ważna jest wszak widoczność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Sporo mniejszych przedsiębiorstw, świadczących usługi jedynie w określonym województwie bądź wręcz w jednej miejscowości, np. w Szczecinie bądź w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – promuj swoje usługi ewentualnym odbiorcom

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług bądź sklepów stacjonarnych korzystają na ogół z fraz lokalnych, a więc obejmujących nazwę konkretnego miasta, jak np. “sklep z odzieżą XXL kraków”, “restauracja bliskowschodnia kraków” lub “malarz kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich przedsiębiorstw na zaprezentowanie swoich usług docelowym klientom, rezydującym w danej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla biznesów lokalnych nie odbiega daleko od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, iż działania SEO ukierunkowane są na podwyższenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, przykładowo przez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży projektowania stron internetowych i pozycjonowania, optymalizacji od ponad 10 lat. W trakcie tego okresu dobrze poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym biznesom podnieść widoczność ich stron firmowych i w ten sposób zdobyć nowych klientów. Oferujemy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony, a także uzupełnienie treści. Nad wypełnieniem planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a klient może monitorować codziennie efekty pozycjonowania korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]