19 kwietnia 2024

Części do Renault – gdzie je kupić?

Jeśli chcesz kupić części Renault Kraków, koniecznie sprawdź https://france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Samochody Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci lubią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. Polacy kupili ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku zakupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – które często ulegają awarii?

Nabyłeś wyśniony auto i chcesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio wyposażonych sklepach online. Można w nich wyszukać elementy podwozia, nadwozia, silnika i układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego elementu skarżą się właściciele modelu Clio. Podobne kłopoty mają osoby, które nabyły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankują również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Regularne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające podzespoły.

Nasza lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]