26 lutego 2024
etykiety na wódkę weselną, etykiety na bimber

Etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu gości

Tradycja ofiarowania prezentów na różne okazje praktykowana jest od wieków i od samego jej zarzewia jednym z najchętniej przekazywanych i, rzecz jasna, równie ochoczo akceptowanych podarunków, jest alkohol. Sporo ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na osiemnastkę, urodziny czy ślub. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety weselne – wyróżnij się pośród gości

Na przyjęciach weselnych trunki nie tylko stoją na stolikach, ale również dość często nowożeńcy dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem podczas pożegnania. Taki podarunek jest uważany za rodzaj wyrażenia podziękowania za przybycie na ceremonię. Ale taka butelka z wódką może również przerodzić się w interesującą pamiątkę, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Należy spersonalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, umieszczając na nich informację o miejscu i dniu ślubu, podziękowanie za przybycie czy imionach nowożeńców. Etykiety weselne można nabyć w różnorodnych wzorach oraz odcieniach, wobec tego bez problemu można odszukać te, które będą odpowiednie do stylu, w którym aranżowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni kupującego. Naturalnie personalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można zastosować nie tylko z okazji ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy imprezie urodzinowej.

Ozdabiaj własne przetwory personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można dekorować flaszki w domowej piwniczce. Jeżeli samodzielnie przetwarzasz wina, soki czy nalewki i dajesz je znajomym lub rodzinie przy najrozmaitszych okazjach, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne pospolitej flaszki. Na dodatek butelki można też oznaczać przy użyciu różnobarwnych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]