26 lutego 2024

Gdzie kupić drukarki 3D dla małych i dużych firm?

Na https://cadxpert.pl uzyskasz więcej szczegółów o drukarka 3D dystrybutor.

CadXpert jest jedną z wiodących na polskim rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D. Istotną sferą działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie posiada aparaturę do drukowania przestrzennego: drukarki 3D i skanery 3D. Kolejnym filarem są usługi: skanowanie 3D, drukowanie 3D i projektowanie 3D, a także oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE. Znajdujące się w ofercie CadXpert drukarki 3D działają w oparciu o 3 technologie: SLA, FDM i PolyJet, natomiast usługi druku 3D są realizowane w technologiach PolyJet, FDM, DMLS i SLA, SLS.

CadXpert – dystrybutor drukarek 3D oraz skanerów 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, a także wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D MakerBots oraz urządzeń marki Formlabs. Posiada największą w Polsce ofertę sprzętu do druku 3D – kilkanaście różnych skanerów 3D oraz przeszło 20 modeli drukarek 3D. Ponadto CadXpert maobszerną ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 propozycji, w tym również materiały wysoko specjalistyczne, jak np.: Antero 800 NA, Nylon 12 CF i pozostałe (biokompatybilne, elastyczne, dentystyczne, inżynieryjne itd.). Prócz akcesoriów oraz materiałów eksploatacyjnych firma CadXpert oferuje także filamenty, żywice fotopolimerowe i inne materiały wykorzystywane do druku 3D.

Drukarki 3D specjalistyczne oraz na biurko

Oferta firmy CadXpert jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot), jak i przedsiębiorców, profesjonalistów i reprezentantów rozmaitych sektorów (urządzenia marki Stratasys). Firma CadXpert prowadzi sklep online, posiada też showroom zlokalizowany w Krakowie. Wszyscy, którzy są zainteresowani procedurą wydruku 3D, chcą skonsultować ze specjalistami swoje projekty lub możliwości techniczne dowolnego aparatu z oferty CadXpert, mogą zajrzeć do krakowskiego showroomu. CadXpert zapewnia także kompleksową obsługę posprzedażową: opiekę serwisową i pogwarancyjną, pomoc merytoryczne oraz techniczne czy przeszkolenie pracowników w obsłudze zakupionych urządzeń.

Tanie skanery oraz drukarki 3D

Jaką wysokość osiągają ceny urządzeń do druku 3D – drukarek oraz skanerów 3D? Profesjonalna drukarka czy skaner kosztują tyle, iż nawet małe lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie na nie pozwolić. Inwestycja w profesjonalne narzędzia do druku przestrzennego błyskawicznie się zwróci – w ramach sektorów, jak m.in. stomatologia, motoryzacja, odlewnictwo oraz medycyna, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, zamiast zlecania tych działań, będzie znaczącą oszczędnością dla budżetu firmy.
Rynek sprzętu do druku przestrzennego prężnie ewoluuje – wraz z postępem idą nowatorskie technologie i rozwiązania, na które niegdyś było stać tylko ogromne koncerny. W dzisiejszych czasach – za sprawą obniżenia cen drukarek 3D oraz materiałów do druku 3D – dostęp do nich mają również mniejsze firmy, te ze znacznie skromniejszym budżetem. Z każdym rokiem zmniejsza się koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych, ponieważ narzędzia do druku przestrzennego są ciągle rozwijane i udoskonalane. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do druku 3D ma wiele zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć można obniżenie kosztów oraz przyspieszenie procesu produkcji.

Nasza lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]