23 lutego 2024

Kapsułki Tchibo Cafissimo – można kupić do nich zamienniki

Szukasz kapsułek Tchibo Cafissimo? Wejdź na cafessima.pl.

Technika parzenia kawa w kapsułkach jest znana od końca lat 70-tych i za czasem pozyskiwała sobie tysiące sympatyków. Ten praktyczny proces pozwala na przygotowanie kawy wysokiej jakości niesłychanie prostą metodą – wystarczy dodać wodę do pojemnika w odpowiednim urządzeniu, umieścić kapsułkę z kawą we wskazanym zasobniku i zaledwie po kilkunastu sekundach można cieszyć się aromatyczną kawą.

Zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Istnieje kilka systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Ten należący do niemieckiej firmy Tchibo jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych globalnie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo posiadają inny kształt niż pozostałe, co przez narzucało klientom konieczność zaopatrywania się w kawę u jednego dostawcy. Problem ten tyczył się wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jednakże w ostatnim czasie oferowanych jest na rynku – także w Polsce – wiele ich zamienników. Włoska firma Italian Coffee produkuje kapsułki do sporej ilości systemów, w tym także zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta posiada linię kaw speciality, innymi słowy tzw. kaw single origin. Taka kawa charakteryzuje się tym, iż wywodzi się z jednego zbioru, gatunku i uprawy. Smak takiej kawy jest unikalny, gdyż ma na niego wpływ sporo najrozmaitszych składników, m.in. pogoda , która panowała w danym roku. Mieszanie takich kaw z dodatkami aromatyzującymi bądź mlekiem tłumi ich unikalny nuty smak. W sprzedaży dostępne są zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Angoli (100% robusta), a także z Brazylii oraz Etiopii (100% arabika). W tych kawach wyraźnie wyczuwalne są naturalne nuty kwiatowe, kakaowe oraz czekoladowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – niedroga co dnia

Zaparzacze do kawy w kapsułkach nadają się zarówno w domu, jak i w pensjonatach lub biurach. Cena kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wygórowana – z reguły zamyka się w przedziale 1,10-1,40 zł. Znaczy to, że taka kawa jest kilkukrotnie tańsza aniżeli tożsamy napój serwowany w kafejkach na mieście czy na stołówkach w biurze. Nietuzinkowe wzornictwo oraz rozsądne ceny urządzeń na kapsułki powodują, że z każdym rokiem częściej znajdujemy dla nich w naszych kuchniach. Z ich pomocą będziemy radować się kubkiem takiej kawy każdego poranka, a przy tym podamy znajomym najwyższej jakości kawę w trakcie weekendowych spotkań, nie obawiając się o gigantyczne koszty. Jeżeli chcemy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się wcześniej czy są kompatybilne z naszym ekspresem.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]