19 kwietnia 2024

Maseczka ochronna Mini Shield – wygoda i ochrona na co dzień

Jeśli szukasz przyłbicy ochronnej, koniecznie odwiedź ten adres.

Koronawirus, który opanował wszystkie kraje, na skroś zmieniła nasze kontakty społeczne oraz bieg życia. Zasady dystansu społecznego nakładają konieczność stosowania różnych środków, których rolą jest ochraniać nas przed potencjalnym zagrożeniem zarażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do apteki bądź restauracji, gdzie przeważnie napotykamy większe grono ludzi, powinniśmy bezwzględnie nosić na nosie i ustach ochronną maskę. Jak jednak postąpić, jeśli dusimy się w zwykłej maseczce z bawełny?

Komfortowa przyłbica ochronna ochrania równie dobrze jak maska chirurgiczna

Ci, którzy sądzą, że materiałowe maski ochronne są nieporęczne i mają trudności z oddychaniem podczas ich noszenia, mogą sprawić sobie przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield. Chroni ona użytkownika przed stycznością z wirusem w identycznym zakresie jak maseczka chirurgiczna, a więc kryje usta i nos, ale zarazem zapewnia lekkość oddychania. Jej podstawowymi atutami są solidność, wygoda oraz niewielka waga, która nie wykracza poza 10g. Ta mini przyłbica sporządzona jest z surowców, za sprawą których może być wykorzystywana kilkadziesiąt razy. Jej przezroczystą przysłonę po kolejnym założeniu można zdezynfekować, a samą całość można też czyścić ręcznie (do trzydziestu razy!) w wodzie z detergentem.

Kto powinien korzystać z wielorazowej maseczki z przyłbicą?

Taką maseczkę wielorazową rekomenduje się stosować każdemu, kto zwraca uwagę na bezpieczeństwo, jak również komfort. Osoby mające trudności z oddychaniem, starsze bądź sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również rekomendowana wszystkim, którzy mają obowiązek nakładać ochronne maski w trakcie pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie krępuje ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie nawet przez kilka godzin nie jest uciążliwe. Młodzież na pewno uzna za atut też to, iż działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]