26 lutego 2024
hurtownia butelek, butelki na wino hurt

Prowadzisz manufakturę? Zamawiaj opakowania szklane w polskiej hurtowni

Produkcja żywności jest gałęzią gospodarki, która póki będzie istnieć ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, że znaczną częścią rynku wyrobów spożywczych rządzą ogromne koncerny, jest to też sektor, w którym rewelacyjnie radzą sobie małe firmy, o ile znajdą klienta na swój unikalny, ekologiczny lub smakowity wyrób. Gotowa do sprzedaży żywność musi być zapakowana tak, żeby artykuł jak najdłużej zachował świeżość, a więc najlepiej w szklane słoiki oraz butelki. Plusem tego typu opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ nadają się do recyklingu.

Hurtowy zakup słoików i butelek – dlaczego to się opłaca?

Wiadomym jest, że oferty sprzedaży od dostawców adresowane do klienta indywidualnego odróżniają się znacznie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niedużą przetwórnią produkującą takie artykuły, jak przykładowo pasztety, dżemy albo oliwę, będzie potrzebować rocznie nie kilkuset pojemników szklanych, lecz ilości daleko wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie słoików oraz butelek w hurcie będzie tym samym dla niego jednocześnie metodą zmniejszenia kosztów, gdyż zamawiając opakowania w hurtowych ilościach przeważnie można spodziewać się znacznego rabatu od hurtownika, ale także oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań ze szkła znacznie obniży się, jeśli zamówimy je u krajowego dystrybutora butelek oraz słoików. W ten sposób także dostanie je o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu kupisz słoiki i butelki w paletach

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują rozmaitego kształtu i pojemności butelki ze szkła (znakomite do przechowywania wina, piwa czy soków) i słoiki. Transportowane są one do klienta na paletach mieszczących – w zależności od wielkości opakowań – po 500, 1600, a nawet 2700 sztuk danego pojemnika. Podmioty dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą także odebrać nabyty towar osobiście z magazynu hurtowni. Wraz z słoikami i butelkami w hurcie można także nabyć odpowiadającą ilość innych powiązanych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki dopasowane do wybranego typu opakowania.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]