26 lutego 2024

Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Jeśli szukasz balonu na wino, koniecznie sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to doskonały podarunek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania napojów domowej roboty. Jakie pojemności posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Gąsior do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny prezent dla bliskich – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można wręczyć z okazji jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu, urodzin czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to również doskonała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy detal gąsior na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś poczęstować uczestników domowym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki baniakom na wino bez trudu przeniesiesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe baniaki do wina wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]