19 kwietnia 2024

Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Dowiedz się, gdzie zamówić słój z kranikiem.

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub wytwarzanych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu deserów i napojów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, które posiadają sporo zastosowań. Jak możemy je użyć? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiej przyczyny choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – np. likierów i nalewek. Słoiki mają znaczne objętości (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotową nalewkę do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słój z kranem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że chętnie jest on wykorzystywany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania soków, lemoniad, kompotów oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego plusem jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]