19 kwietnia 2024

Wyprawy w góry – trekkingi w Andach i Himalajach z przewodnikiem

Wyprawy górskie - tu poznasz korzystną ofertę.

Kochasz kop adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś wymagającym podróżnikiem, który ceni pewne i solidnie opracowane wycieczki pod opieką doświadczonych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne stopnie trudności

Organizujemy trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie nieomal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do miłośników górskiej turystyki, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają aktywne spędzanie urlopu i zdobyły już minimalne doświadczenie w podobnych ekspedycjach. By wziąć udział w wyprawie nieodzowny jest dobry stan zdrowia, jak również mocna kondycja fizyczna. Planowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o odmiennym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to wyprawa dla jednostek sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w ekspedycjach na wierzchołki gór powyżej 4 km n.p.m. Bardzo wysokim poziomem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o zaawansowanych umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Czemu warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne przeżycia. Pozwalają zarazem wcielić w życie pragnienia oraz poznać swoje reakcje w trudnych sytuacjach. Exploruj.pl zatrudnia zawodowych liderów oraz przewodników znających na wylot specyfikę górskiego terenu, ale również entuzjastycznie dzielących się posiadanymi umiejętnościami z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni także zminimalizować potencjalne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Dolomity i Alpy.

Nasza lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]