26 lutego 2024

Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

Kurs Blender 3D - w tym miejscu sprawdzisz korzystną ofertę.

Świat rysunku cały czas ewoluuje i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne techniki na rzecz tworzenia swoich prac wyłącznie w formie cyfrowej. Komputery dają twórcom nie tylko wolność wykonywania ilustracji 2D, ale też modelowania obiektów 3D. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się obecnie znacznymi kosztami – każdy może przecież zainstalować program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów oraz animacji, a który równocześnie jest całkiem darmowy.

Nauka modelowania 3D na własną rękę może być frustrująca

Obsługę każdego programu można opanować samemu, jednak proces ten trwa w takim przypadku dłużej i często bywa niezmiernie irytujący. Z tego też powodu uczestnictwo w kursie modelowania 3D przyniesie dużo korzyści przede wszystkim tym, którzy niedawno poznali program Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami bądź nanoszenie przeróżnych tekstur i efektów na modelowany przedmiot przebiegnie szybciej, jeśli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego pedagoga. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę modeli tworzonych przez kursanta doradzając, które detale warto dopracowac oraz sugerując ku temu trafne rozwiązania. Jak w wypadku innych kursów dobrze jest, aby przebiegał on w niewielkich grupach, co da pedagogowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D entuzjastów 3D jak i profesjonalistów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest współcześnie zdolnością pożądaną i cenioną zwłaszcza w branży gier wideo, filmowej i projektowej. Znajomość programu Blender 3D rozszerza więc przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne prace, które potem można bez skrępowania dodać do swojego portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w animacji i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników takich warsztatów to po prostu artyści i amatorzy pragnący poszerzyć swoje obecne umiejętności bądź znaleźć nowe drogi wyrażania siebie.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]