19 kwietnia 2024

Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Szukasz aktualnej oferty wakacyjnego kursu rysunku? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/.

Kochasz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają przyjazną atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, a także porad online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o entuzjastach pragnących dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo albo grafika. Na kursy tego typu zapisują się też osoby zainteresowane architekturą wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Wspaniałym pomysłem na urozmaicenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy odkryje warsztaty stosowne do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto w nim uczestniczyć?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chcesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Zajęcia prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]