3 października 2023

Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Wejdź na https://flobo.io, aby uzyskać informacje o automatycznym księgowaniem.

Biznesmeni bezustannie poszukują narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a równocześnie ograniczyć czas tracony na obsługę uciążliwych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale także automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Jak działa automatyczna obsługa należności?

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wystawionych fakturach, a potem kontroluje czy przyszły przelewy od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich posiada przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na realizowaniu pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko ogromnych przedsiębiorstw, ale również i tych małych, które każdego miesiąca obsługują mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną przydatną funkcję, niezwykle przydatną dla tych właścicieli firm, którzy regularnie napotykają problemy z unikającymi opłat kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Robot do automatycznej obsługi należności dla podmiotów oferujących usługi, biur podróży oraz hoteli

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to przydatne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo oferuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł wybrać tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu księguje przelewy abonamentowe, dlatego bardzo dobrze zda egzamin w uczelniach językowych lub prywatnych, a więc tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się również pensjonatom, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli firma za wykonanie usługi żąda płatności z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]