26 lutego 2024

18 urodziny – zorganizować imprezę w domu czy w wynajętym lokalu?

Na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/ znajdziesz pełną ofertę lokalu na urodziny w Krakowie.

Zazwyczaj z okazji imienin, urodzin bądź niektórych rocznic nie organizujemy spotkań ze znajomymi i rodziną, nie uznając, iż jest to konieczne. Jednakże zdarzają się takie kluczowe życiowe chwile, których odpowiednie uczczenie jest niejako obowiązkowe, a pierwszym z nich jest bezspornie ukończenie 18 lat życia, a więc “osiemnastka”.

Zaplanować przyjęcie w domu czy wynająć lokal na osiemnaste urodziny?

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem brać udział w wyborach powszechnych, nabywać i spożywać napoje alkoholowe, może pełnić funkcje w organach państwowych i publicznych czy zaczyna płacić podatki. Ale kończąc 18 lat rzadko myśli się o tak poważnych kwestiach – dla nastolatków najistotniejsza jest możliwość zorganizowania ogromnej imprezy z przyjaciółmi. Alternatywą jest poniekąd kolejna „domówka”, ale czy zabawa w domu będzie się bardzo odróżniać od innych? Oczywiście, że nie. Zatem lepszym rozwiązaniem jest zamówienie sali na osiemnastkę. Nierzadko kilku przyjaciół decyduje się wyprawić razem przyjęcie z te okazji, co wymaga znalezienia odpowiednio pojemnego lokalu, lecz równocześnie umożliwia obniżyć jednostkowe wydatki. Wybierając miejsce na zabawę urodzinową skoncentruj się na lokalach oferujących obszerną salę taneczną (trudno wszak jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), a także na salach, które kooperują z doświadczoną firmą cateringową, która dostarczy wyśmienite przekąski imprezowe. Chcesz urządzić zabawę pod gołym niebem? Wynajmij salę na urodziny z dostępem do ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim przestronny namiot i zorganizować grill.

O czym jeszcze trzeba pamiętać organizując 18 urodziny?

Nie ukrywajmy impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie spożywają napoje alkoholowe. Rekomendujemy z tej przyczyny obligatoryjnie zatroszczyć się o to, aby osoby, które nie ukończyły 18 lat, a wszak może ich być wiele wśród zaproszonych gości, nie miały dostępu do wysokoprocentowych napojów.

Właściwa dekoracja sali też jest ogromnie ważna, żeby zaproszeni całkowicie zanurzyli się w klimacie zabawy. Warto zatem zdecydować się na salę na urodziny, która zatroszczy się o udekorowanie przestrzeni według podanych sugestii, jak również optymalnie rozstawi stoliki z napojami oraz przekąskami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na imprezie urodzinowej znakomicie sprawdza się menu kanapkowe, składające się z drobnych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo skonsumować bez konieczności siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dobierze przekąski zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do budżetu oraz budżetu klienta.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]