19 kwietnia 2024

Catering dla firm – usługa dla organizatorów szkoleń i konferencji

Potrzebujesz zlecić catering biurowy? Zajrzyj w to miejsce.

Konferencja, ważne negocjacje biznesowe bądź warsztaty – każda pokaźniejsza firma na pewno kiedyś stanie przed nieodzownością przygotowania eventu tego typu. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które zwykle nie należą do zakresu czynności wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przygotowanie napojów oraz przekąsek dla jego zaproszonych gości. Jeśli na urządzanym spotkaniu może pojawić się masę osób, warto skorzystać z oferty cateringu biurowego.

Catering biurowy – przekąski, które można zjeść w mgnieniu oka

Warsztaty oraz sympozja biznesowe to spotkania trwające przeważnie po 6-8 godzin, w wielu przypadkach nawet przez kilka dni z rzędu. Ich partycypanci otrzymują dokładny grafik prelekcji, pomiędzy którymi zaplanowane są maksymalnie dwie kilkuminutowe przerwy, w czasie których nie da się spożyć dużego posiłku w pobliskiej kafeterii. Stąd nieodzowne jest zagwarantowanie gościom napojów oraz drobnych przekąsek, które mogą szybko spożyć w ciągu przerwy, a o ile organizator pozwoli, nawet zabrać ze sobą na salę prelekcji. Firmy oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, a także z małymi przekąskami, które można skonsumować nie bojąc się o zabrudzenie rąk czy garnituru. W ramach oferty cateringu firmowego udostępniane są również urządzenia do przygotowania ciepłych napojów.

Czemu warto zamówić usługę bufetu kawowego?

Bufet kawowy jest nadzwyczaj ważna, daje bowiem uczestnikom czas na rozluźnienie się po wielu godzinach intensywnej koncentracji. Dodatkowo jest to także możliwość kontaktu z pozostałymi gośćmi i przedyskutowania w bardziej hermetycznym gronie przedmiotów omawianych na kursie. Urządzenie z herbatą i różnymi napojami, który widuje się na stołówkach firm, nigdy nie zastąpi świetnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Uczestnicy ważnych sympozjów lub płatnych kursów nie mogą wszak pić z tekturowych kubków, gryząc przyniesione z domu lub zakupione po drodze w piekarni sandwicze. Wynajęcie usługi cateringu biurowego podkreśli więc wagę wydarzenia i zarazem pokaże, iż jego organizator zatroszczył się również o komfort uczestników.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]