26 lutego 2024

Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

Oferta sali na przyjęcie w rozsądnej cenie. Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Gdy ktoś myśli o planowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, najczęściej naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z obiadem weselnym. Lecz huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz sprasza się grono krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to też chrzty, komunie święte oraz „18-tki”. Kiedy lista gości jest bardzo długa, najczęściej nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz przygotować przekąsek dla uczestników we własnym zakresie. W takim przypadku musimy zamówić stosowną do okazji salę.

Na co zwrócić uwagę wybierając salę na imprezę okolicznościowej?

Każdy rodzaj imprezy wiąże się z odmiennymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak np. osiemnastka lub urodziny, w której uczestniczyć będą przede wszystkim dorośli, zaproszonym należy zagwarantować nie tylko miejsce, w którym zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Z drugiej strony zabawy, w których sporą część gości stanowią kilkulatki, a więc komunie lub chrzty, warto urządzać w lokalu, który poza użyczeniem sali wewnątrz obiektu oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu najmłodszym zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie zmęczą się za szybko zabawą i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Dania oferowane zaproszonym też wypada dostosować do charakteru imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie zaleca się więc sięgnąć po ofertę firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o apetyczne dania, bufet z przekąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Sala na przyjęcie – wynajmij Pałac Radziwiłłów

Wynajęcie miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, jednakże niewiele ofert może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w podkrakowskich Balicach. Od dziesięcioleci w iście królewskim duchu odbywają się w nim chrzty, komunie i – rzecz jasna – zabawy weselne, które wszyscy zaproszeni będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną lub kilka sal, w których wygodnie można ugościć ogółem do stu trzydziestu osób. Natomiast jeśli zabawa zostanie zorganizowana w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się blisko trzystu gości. Co ważne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa zapewnia wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od ułożenia oraz ozdobienia stolików, przez dostarczenia posiłków, aż po doświadczoną kadrę kelnerów i kucharzy.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]