19 kwietnia 2024

Parking przy lotnisku – z myślą o wygodzie podróźnych

Parking Balice - aktualną ofertę poznasz na pandaparking.pl

Latanie staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, wybieranym często zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, by udać się w podróż musimy dojechać na lotnisko. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, lecz to generuje problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Zostaw samochód pod dobrą opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o dowiezienie pod port lotniczy, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych portów lotniczych, np. w Balicach koło Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy postawić samochód na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym autem czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam auta podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często zapewniają także inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]