26 lutego 2024

Polski producent zabudów samochodowych na zamówienie

Branża związana z transportem ciągle się rozwija, między innymi dzięki globalizacji, a także pojawiania się coraz to nowszych rynków importu oraz eksportu. Z tego powodu potrzebuje również coraz to lepszych rozwiązań, w głównej mierze tych koncentrujących się na modernizacji procesów transportu towarów. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od trzech dekad wychodzi naprzeciw nieustannie ewoluującym wymogom branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie – tylko z surowców wysokiej jakości

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w wytwarzaniu przyczep i zabudów samochodowych. Spółka wytwarza zestawy kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe), BDF (do transportu intermodalnego) oraz solo (przykładowo z windą hydrauliczną ułatwiającą załadunek). To także producent przyczep i innych rozwiązań projektowanych i wytwarzanych na zamówienie dla wymagających kontrahentów, w tym wojska oraz oddziałów specjalnych. W produkcji stosowane są tylko surowce najwyższej jakości, dostarczane przez sprawdzonych partnerów. Doświadczenie uzyskane przez ostatnie trzy dekady umożliwia firmie Gniotpol Trailers tworzenie prekursorskich rozwiązań na światowym poziomie, co poświadcza między innymi powodzenie chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z serii 2504, zaprojektowanych do przewozu szczególnie trudnych towarów.

Producent zabudów samochodowych – kompleksowy serwis

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje także wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (w firmowym zakładzie w Malni oraz w paru autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej konieczne reperacje wykonywane są na terenie krajów UE w terminie wybranym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się też o wygodę klientów, którzy decydują się na naprawy na własną rękę. Części zamienne do przyczep firmy są zawsze dostępne, co zmniejsza czas wyczekiwania na ich uzyskanie do minimum, dzięki czemu w znacznym stopniu usprawnia to serwis zarówno mniejszych usterek, jak i wykonanie większych napraw.

Źródło fotografii – gniotpol-trailers.com.