19 kwietnia 2024

Projekty budowlane – skorzystaj z usług pracowni architektonicznej

Odszukaj fachowców, którzy wykonają projekty budowlane Kraków.

Biuro projektowe oferuje obszerny wachlarz usług – spełnia fantazje klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w praktycznym i wygodnym domu, ale też kieruje ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Architekt wykonuje pełny projekt budynku, a później aktywnie sprawuje kontrolę nad postępem prac, planuje odbudowę domu albo występuje z propozycją aranżacji już egzystujących rezydencji, a także projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym pomoże Ci profesjonalne biuro projektów?

Szukasz kreatywnych, niespotykanych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się na tle innych budynków w okolicy? Potrzebujesz konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie ergonomiczny, a w tym samym czasie po prostu komfortowy? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów dostępne są zarówno te zgodne z współczesnymi trendami w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy zrealizować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty domków jednorodzinnych, aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków publicznych. Przykładowe realizacje to między innymi żłobki, obiekty rekreacyjne, biura i pensjonaty. Układ przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do specyfiki danego budynku, jak również indywidualnych potrzeb klienta. Nasze biuro architektoniczne może też przygotować plan obszernych i funkcjonalnych szaf wnękowych, które umożliwią optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]