19 kwietnia 2024

Szukasz sali weselnej? Postaw na kompleksową usługę

Jeśli interesuje Cię dobra oferta sali weselnej, wejdź na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce uroczystości weselne to dzień, o którym krewni państwa młodych i sproszeni goście będę mówić przez kilka miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeżeli młoda para zdecyduje się na organizację przyjęcia dla sporej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, z którym będzie musiała się zmierzyć, jest wybranie odpowiedniej sali na przyjęcie weselne, w której goście będą bawić się w ten specjalny wieczór w najlepszych warunkach.

Dom weselny – jak wybrać?

Szukając sali na wesele narzeczeni powinna wziąć pod uwagę kilka dość ważnych czynników. Na wstępie musi znać ilość uczestników zabawy, żeby uzyskać pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, żeby mieli możliwość zatańczenia. Poza tym para młoda powinna sprawdzić w jakim dystansie od kościoła położona jest sala weselna i czy dojazd do niej będzie łatwy. Jeżeli na przyjęcie weselne poproszona jest rodzina i znajomi mieszkający w innej miejscowości, powinno się poszukiwać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Kolejną kwestią jest samo zaplanowanie wesela, innymi słowy przystrojenie sali, ułożenie menu i zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Takie zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie wszechstronnej organizacji wesela.

Dom weselny dla narzeczonych z okolic Krakowa

Narzeczeni z małopolski, w szczególności z Krakowa i okolic, mogą urządzić przyjęcie weselne w bardzo malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach biesiady ślubne odbywają się od wielu dekad, a każde z nich ma królewską oprawę. Pałac ma cztery sale zdolne podjąć ponad stu gości. Impreza może zostać zorganizowana również w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez trudu ponad 300 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego jest to, że umiejscowiony jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegową. Przejazd orszaku ślubnego po ceremonii do sali weselnej nie trwa więc dłużej niż nieco ponad pół godziny.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]