19 kwietnia 2024

Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online

Balice lotnisko parking. Więcej informacji na pandaparking.pl.

Największe plusy podróży lotniczych, które sprawiły, że tego rodzaju transport zdobył niesamowitą popularność, to sposobność przybycia nawet w bardzo oddalone zakątki świata, szybkość i komfort. Wyjazd, którego elementem jest przelot samolotem, łączy się jednak z drobnymi niedogodnościami, z których największą jest bezsprzecznie konieczność dostania się na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu musi wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak znaczną odległość najlepiej jest pokonać swoim autem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne problemy łączące się z przyjazdem na lotnisko prywatnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Tani parking przy lotnisku w Balicach – podróżuj bez trosk, twój samochód jest bezpieczny

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu przygotować swoją podróż tak, aby do lotniska dojechać własnym samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę wozu, zatem w trakcie wyjazdu nie muszą na pewno się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem naszych czterech kółek czuwać będą ochroniarze, a dodatkową asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia opcja rezerwacji przez internet, wobec tego nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie na zostawienie samochodu. Cały teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest ogromnie ważne podczas silnych opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na pomoc jego załogi

Gdy wybierzemy skorzystanie z usług oferowanych przez parking monitorowany przy lotnisku możemy liczyć także na spore ułatwienia, dzięki którym podróż odbędzie się bez trudności. Najważniejszym z nich jest niewątpliwie sposobność skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Dodatkowo kierowcy mogą liczyć na pomoc personelu parkingu w wielu wypadkach, jak np. rozładowanie akumulatora albo ubytek powietrza w oponach.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]