26 lutego 2024

Urządzasz przyjęcie? Zamów usługę cateringową!

Szukasz szczegółowych wiadomości o usłudze cateringowej? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj tutaj.

Kiedy aranżujesz ważny event biznesowy lub rodzinny, na który zapraszasz ogromną ilość gości, na ogół nie dasz rady na własną rękę zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując drobne przekąski i napoje w supermarkecie – prestiżowe imprezy zazwyczaj potrzebują właściwej oprawy także w obszarze posiłków. Wtedy nie przystoi położyć na stołach osób zaproszonych po prostu ciasta oraz wody mineralnej. W takich wypadkach świetnym wyjściem jest skorzystanie z pomocy firmy cateringowej.

Warianty usług cateringowych

Profesjonalne firmy specjalizujące się w dostarczaniu usług cateringu z reguły oferują parę jego wariantów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, innymi słowy dostarczanie dań na Wigilię, jak również catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim na wesela, chrzciny albo komunie. Oferty te są szczegółowo dobrane do wymogów konkretnych eventów, przez co często różnią się m.in kosztem oraz wykazem posiłków proponowanych w ramach usługi. Postanawiając o wynajęciu firmy cateringowej należy pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą klarownie komunikować swoje oczekiwania, ale zarazem być również otwartym na jego propozycje. W końcu dla caterera pomoc w obsłudze wydarzeń przeróżnego typu to codzienność, więc długoletnia praktyka w tym obszarze umożliwia mu podpowiadanie rozwiązań, które usatysfakcjonują wszystkich gości.

Wynajęcie firmy cateringowej pozwala zaoszczędzić czas

Przygotowanie potraw choćby dla skromnej ilości gości może być niełatwym zadaniem, głównie wówczas, jeśli musimy zrobić to w pojedynkę. Zamówienie usługi cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na uzgodnienie pozostałych istotnych elementów eventu. Daje to też sposobność podania uczestnikom fenomenalnych posiłków przyrządzanych przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Warto przy tym zaznaczyć, że istotną cechą potraw dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich prezencja na talerzu. Ponadto podmioty, które podejmują się obsługi dużych eventów posiadają także własną ekipę zawodowych kelnerów.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]