28 września 2023

Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

Potrzebujesz sprawdzić, kto oferuje serwis okien PCV Warszawa? Na co czekasz? Koniecznie wejdź na www.serwismeteo.pl.

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego typu wykrzywienia i zniszczenia. Na stan uszczelek oraz okien negatywnie wpływają też czynniki atmosferyczne – ekstremalny mróz i żar, opady czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w nienagannym stanie przez długi czas. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe czynności można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się wezwać zawodowca. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien wykona również wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga obniżyć utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Zawodowiec zadba także o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez instalację specjalnych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]