19 kwietnia 2024

Producent oświetlenia samochodowego z Krakowa – co oferuje?

Sprawdź ofertę producenta oświetlenia samochodowego w Krakowie na https://oeindustry.com.

Oświetlenie samochodowe to niezmiernie istotny element bezpiecznej podróży pojazdem. Nieprawidłowe ustawienie świateł czy zlekceważenie konieczności wymiany zbitej lampy może w efekcie być powodem groźnej sytuacji na trasie, co częstokroć kończący się wypadkiem. Stosowanie wysokiej klasy niezawodnych świateł jest istotne w szczególności w przewozie zbiorowym, gdzie firma transportowa dzień w dzień musi zagwarantować bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy pasażerów. Jednym z polskich dostawców kompleksowych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

produkty krakowskiego producenta dla automotive i mobility

Zasadniczo w ofercie OE Industry znajdziemy każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp bocznych, tylnych oraz przednich do autobusów, kamperów, pojazdów budowlanych czy tramwajów, OE Industry produkuje też LEDowe reflektory robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w złych warunkach atmosferycznych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła naturalnego maszty oświetleniowe, naświetlacze oraz najaśnice, które używane są między innymi przez kierujących pojazdami specjalnymi, agro i off-road. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla służb miejskich czy pomocy drogowej) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również wykorzystywane przez wybrane służby światła niebieskie i białe. Polski producent oświetlenia samochodowego nie pominął też lamp wewnętrznych (w tym przydatnych lamp do czytania), które zdecydowanie poprawiają jakość życia profesjonalnych kierowców spędzających sporo dni w trasie. A to zaledwie ułamek produktów OE Industry.

OE Industry – lider oświetlenia do autobusów

Partnerzy OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, że spółka ta nie jest zwyczajnym producentem oświetlenia samochodowego. To kompetentna kadra specjalistów gotowa urzeczywistnić zamysł zamawiającego, opracowując wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego projektu na papierze, poprzez wydruk 3D prototypu, aż po certyfikację. Co istotne, OE Industry oferuje też wsparcie posprzedażowe. Wskutek drobiazgowych analiz potrzeb swoich klientów, budowania wykwalifikowanego zespołu specjalistów, a także silnego naciskowi na wszechstronne testowanie swoich produktów, spółka OE Industry stała się światowym liderem w obszarze oświetlenia automotive & mobility.

Nasza lokalizacja:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]